ROLL-N-GO TRAVEL BAG Организер за козметика

Цена
350ден.
Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
ROLL-N-GO

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сеуште неоценето Напиши мислење

Сподели

ROLL-N-GO TRAVEL BAG Организер за козметика ќе биде вашиот најверен другар на сите ваши следни патувања.
Идеална да ги складира сите ваши четки, шминки, кармини, креми, сенки, пудри и останат прибор од козметика. Практична за патување и не зафаќа простор во куфер а воедно лесна за одржување - само пребришете ја со влажна крпа или марамица и е како нова.

Ведно можете да ја користите и директно во бањата за чување на вашата козметика.

Големина: 26 x 13 x 4cmНапиши мислење

Видени производи