Salon Express Печати за дизајнирање на нокти

Цена
249ден.
Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
AS18266-170401

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сеуште неоценето Напиши мислење

Сподели

Salon Express Nail Art Печат за дизајнирање на нокти. Брзо, лесно и еднсотавно за употреба.
Само треба да се нанесе лак за нокти на фигурата што сакате да ја имате на ноктот и се пренесува на печатот и се става на ноктот.  И за неколку минути ќе имате средени нокти како од салон за маникир.
Напиши мислење

Видени производи