SALON SHAPER УРЕД ЗА ПРОФЕСИОНАЛНА НЕГА НА НОКТИ

Направете си професионален педикир или пак маникир без да трошите многу пари на скапи салони за нокти.

КАРАКТЕРИСТИКИ:

  • додатоци за обликување, мазнење, чистење на кутикули и турпиење на ноктите,
  • пракитечен за уптреба и на природни, но и на вештачки нокти,
  • работи на батерии,
  • доволно моќен.
Напиши мислење

Salon Shaper Уред за професионална нега на нокти

Сеуште неоценето Напиши мислење
Цена
960ден. 450ден.

Заштеда 510ден.

Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
AS30174

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сподели

Also Bought Products

Видени производи