Santolee Топло ладна облога

Цена
800ден.
Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
ColdHoт

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сеуште неоценето Напиши мислење

Сподели

Оваа револуционерна облога може да се користи и како топла и како ладна во зависност што ви е потребно. Можете да го користите при повреда на листот, коленото, раката, грбот, рамењата, каде ви е потребно. Ако сакате да го користите како топла облога треба да го извадите гелот од стегачот и да го ставите во зовриена вода да врие 5 минути, потоа да го завиете во лесна памучна крпа и да го ставиле каде ви е потребно. А ако ви е потребно да го користите како ладна облога тогаш треба гелот да го ставите во замрзнувач околу два часа и исто така да го завиете во лесна памучна крпа и да го ставите на потребното место

Напиши мислење

Видени производи