СЕТ: Аголна брусилка MP-AG006 + Батериска бормашина MP-CD07

 • СЕТ: Аголна брусилка MP-AG006 + Батериска бормашина MP-CD07
Цена
2.799ден.
Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
631037
Производители
MAXPULS

 • Испорака: 100-150ден.

 • Безбедно купување

Сеуште неоценето Напиши мислење

Сподели

Аголна брусилка MP-AG006 +

 • Напон: 230V~50Hz
 • Моќност: 500W
 • Вртежи: 11.000/min
 • Големина на диск: 115mm
 • Навој: M14
 • Гаранција: 6 месеци


Батериска бормашина MP-CD07

 • Литиумска Батерија: 12.8V
 • Вртежи: 0-650/min
 • 800mAh
 • Време на полнење: 3-5часa
 • Безклучен футер: 1-10mm
 • Вртежен момент: 19+1
 • Гаранција: 6 месеци
Напиши мислење

Видени производи