• СЕТ: Аголна брусилка MP-AG006 + Сет рачен алат

Аголна брусилка MP-AG006 +

 • Напон: 230V~50Hz
 • Моќност: 500W
 • Вртежи: 11.000/min
 • Големина на диск: 115mm
 • Навој: M14
 • Гаранција: 6 месеци


Сетот рачен алат содржи:

 • Штрафцигер 
 • Додатоци за штрафење
 • Скалпел
 • Метро 3м/10фт
Напиши мислење

СЕТ: Аголна брусилка MP-AG006 + Сет рачен алат

Сеуште неоценето Напиши мислење
Цена
1.590ден. 1.380ден.

Заштеда 210ден.

Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
5981-8207
Производители
MAXPULS

 • Испорака: 100-150ден.

 • Безбедно купување

Сподели

Видени производи