• СЕТ: Батериски штрафцигер MP-CDCL04 + Сет алат со моторцангла 4пар.

Батерија: +3.6V Li-Ion/1300mAh

Вртежи:180/min

Време на полнење: 1 час

Безклучен футер: 6.35mm

Напиши мислење

СЕТ: Батериски штрафцигер MP-CDCL04 + Сет алат со моторцангла 4пар.

Сеуште неоценето Напиши мислење
Цена
1.350ден.
Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
631055
Производители
MAXPULS

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сподели

Видени производи