• СЕТ: Брусилка 1150W + Гедора 40ком. + 5 камења за метал 125mm

Брусилка 1150W:

  • напон: 230V¬50Hz;
  • моќност: 1150W;
  • вртежи: 4.000-11.0000/min;
  • диск: 125 x 22.2mm;
  • потециометар.


ГЕДОРА со 38 додатоци

5 камења за метал

  • Диаметар:125мм
Напиши мислење

СЕТ: Брусилка 1150W + Гедора 40ком. + 5 камења за метал 125mm

Сеуште неоценето Напиши мислење
Цена
4.370ден.
Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
631030
Производители
RAIDER Pro

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сподели

Видени производи