• СЕТ: Брусилка 550W+ Гедора 41ком.+ 5 камења за метал 115mm

КАРАКТЕРИСТИКИ:

  • напон: 230V¬50Hz;
  • моќност: 550W;
  • вртежи: 11.000/min;
  • диск: 115 x 22.2mm.


 5 камења за метал 115mm


Гедора 41ком

Напиши мислење

СЕТ: Брусилка 550W+ Гедора 41ком.+ 5 камења за метал 115mm

Сеуште неоценето Напиши мислење
Цена
2.439ден.
Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
631032
Производители
RAIDER Pro

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сподели

Видени производи