Напон: 230V~50Hz

Моќност: 1800W

Вртежи: 7.000/min

Должина на меч: 400mm

Резервоар: 220ml

Брзина на ланец: 12m/s

Брзина на сопирање: 12m/s

Напиши мислење

Сет: Eлектрична пила MP-ECS016 + Секира со дрвена рачка 800gr.

Сеуште неоценето Напиши мислење
Цена
4.990ден.
Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
631059
Производители
MAXPULS

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сподели

Видени производи