КАРАКТЕРИСТИКИ на ML-CD92-180: 

 • напон: 18V;
 • моќност: Li-ion батерија ( 1,5Ah );
 • вртежи во празно: 0-700 / min-1;
 • степени на вртежен момент: 21 + 1;
 • вртежен момент: 18 Nm;
 • LED сијалица;
 • самозатезна глава: Ø 10 mm ( максимум);
 • капацитет на дупчење: 
        • 18 mm (дрво) 
        • 7 mm (железо) 
 • димензии на пакувањето (во mm): 242 (В ) x 196,5 ( Ш) x 73 (Д);
 • тежина: 1,13 кг.


КАРАКТЕРИСТИКИ на ERO HTS-58

 • H Двојна
  • 2 / 2,5 / 3/4/5 / 5,5 / 6

  Х. (+) крст
  • 0 / 2x1 / 2x2 / 2x3
   
  Т Торкс
  • 10/15/20/25/27/30/40

  Pozidriv PZ
  • 0 / 2x1 / 2x2 / 2x3

  PZ2 Pozidriv
  • 7x2

  Е (-) Слот
  • 3/4 / 2x5 / 2x6 / 7

  М наставки
  • 5/6/7/8/9/10/11
  • 3/16, 1/4, 9/32, 5/16, 11/32, 03/08, 7/16

  • Рачка за штрафцигер со механизам на сопирање.
  • Флексибилни продолжетоци.
  • Пакување: блистер.

Напиши мислење

Сет: ISKRA Батериска дупчалка ML-CD92-180+Сет штрафцигери ERO HTS-58

Сеуште неоценето Напиши мислење
Цена
4.698ден. 3.499ден.

Заштеда 1.199ден.

Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
121-159
Производители
Iskra

 • Испорака: 100-150ден.

 • Безбедно купување

Сподели

Видени производи