• СЕТ: МaxPuls Батериска бормашина MP-CD07 + Tons-Form гедора

Батериска бормашина MP-CD07

 • Литиумска Батерија: 12.8V
 • Вртежи: 0-650/min
 • 800mAh
 • Време на полнење: 3-5часa
 • Безклучен футер: 1-10mm
 • Вртежен момент: 19+1
 • Гаранција: 6 месеци

ГЕДОРА:

 • 40 додатоци;
  Насадни клучеви:
 • 1/4'' - 3/16'';
 • 6-12mm.
Напиши мислење

СЕТ: МaxPuls Батериска бормашина MP-CD07 + Tons-Form гедора

Сеуште неоценето Напиши мислење
Цена
2.250ден. 1.899ден.

Заштеда 351ден.

Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
269-8343
Производители
MAXPULS

 • Испорака: 100-150ден.

 • Безбедно купување

Сподели

Видени производи