• СЕТ: Моторна пила на бензин MP-GCS020 + Секира со ТПР рачка, 600gr

КАРАКТЕРИСТИКИ:

 • Зафатнина: 58 CC
 • Моќност: 2600 W
 • Вртежи: 7000/мин
 • Должина на меч: 500 мм (20'')
 • Капацитет на резервоар на гориво: 550 мл
 • Капацитет на резервоар на масло: 260 мл
 • Мотор: двотактен
 • Ладење: воздушно
 • Гаранција: 12 месеци
Напиши мислење

СЕТ: Моторна пила на бензин MP-GCS020 + Секира со ТПР рачка, 600gr

Сеуште неоценето Напиши мислење
Цена
7.300ден.
Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
631036
Производители
MAXPULS

 • Испорака: 100-150ден.

 • Безбедно купување

Сподели

Видени производи