Овој комплет за декорирање торти ќе ви овозможи вашите торти и колачи да бидат прекрасно декорирани исто како од професионална слаткарница.

Доволна е вашата имагинација и идеа со помош на овој сет за декорирање да го импресионирате вашето семејство и вашите најблиски.

Може да направите секакви форми на колачиња, исто така да ги украсите вашите торти со помош на овој сет и да станете професионалец за украсување на вашите слатки задоволства за многу кратко време.Напиши мислење

Сет од 100 додатоци за декорирање на торти

Сеуште неоценето Напиши мислење
Цена
799ден. 349ден.

Заштеда 450ден.

Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
set100

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сподели

Видени производи