Сет од 3 нелепливи калапи за печење во кружна форма

Цена
1.200ден. 650ден.

Заштеда 550ден.

Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
АС30229-410613

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сеуште неоценето Напиши мислење

Сподели

Тоа е сетот кој ви е потребен за да ги изненадите вашите сакани со највкусни торти и колачи.

Обликувајте ја тортата во форма на круг во различни големини и направете спратови.

Дното и страните се независни што ги прави сетовите практични за да извадите идеална форма по печењето.Напиши мислење

Видени производи