СЕТ: TONS-FORM ножна пумба + Сет клучеви - рачвасти, 6ком.

  • СЕТ: TONS-FORM ножна пумба + Сет клучеви - рачвасти, 6ком.
Цена
610ден. 520ден.

Заштеда 90ден.

Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
144-6641
Производители
TONS-FORM

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сеуште неоценето Напиши мислење

Сподели

Карактеристики на сет клучеви 
Тип: рачвасти, 6ком., 6-17mm.


Карактеристики на пумпа:
Напумпајте го вашиот базен, душек, велосипед или автомобил брзо и лесно.
Димензии: 54x100мм


Напиши мислење

Видени производи