TONS Соларна ламба E.T. 12 парчиња - 6063

  • Идеални за обележување на патеки и осветлување на дворот
  • Без потреба од инсталации и прикучоци на струја.
  • Работат независно и се полнат на соларна енергија.
  • Се вклучуваат автоматски во мрак
  • Висина: приближно 18цм над земја
  • Сетот содржи 12 соларни ламби
Количина Цена за парче
4 или повеќе 145ден.
6 или повеќе 135ден.
8 или повеќе 130ден.
10 или повеќе 125ден.
12 или повеќе 0ден.
Напиши мислење

Сет: TONS Соларна ламба E.T. 12 парчиња - 6063

Сеуште неоценето Напиши мислење
Цена
1.860ден.
Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
6063-12
Производители
TONS

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сподели

Also Bought Products

Видени производи