• СЕТ: Убодна пила 570W + Гедора 40ком.+ Пили за убодна пила 3mm 2ком.

КАРАКТЕРИСТИКИ:

  • напон: 230V~50Hz;
  • моќност: 570W;
  • вртежи: 500-3.000/min;
  • сечење во:

            * метал: 10mm,

            * дрво: 80mm;

  • агол на работа: 45°C;
  • тежина: 2.16kg;
  • аспиратор.
Напиши мислење

СЕТ: Убодна пила 570W + Гедора 40ком.+ Пили за убодна пила 3mm 2ком.

Сеуште неоценето Напиши мислење
Цена
2.780ден.
Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
631031
Производители
RAIDER Pro

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сподели

Видени производи