СЕТ:RAIDER Pro Аголна брусилка RD-AG34, 650W+СЕТ скалпер, прободник, чекан и фазомер

  • СЕТ:RAIDER Pro Аголна брусилка RD-AG34, 650W+СЕТ скалпер, прободник, чекан и фазомер
Цена
2.290ден.
Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
631040
Производители
RAIDER Pro

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сеуште неоценето Напиши мислење

Сподели

КАРАКТЕРИСТИКИ:

  • напон: 230V¬50Hz;
  • моќност: 650W;
  • вртежи: 11.000/min;
  • диск: 125 x 22.2mm.
Напиши мислење

Видени производи