• СЕТ:RAIDER Pro Ударна бормашина RD-ID28, 810W+СЕТ скалпер, прободник, чекан и фазомер

КАРАКТЕРИСТИКИ:

  • напон: 230V¬50Hz;
  • моќност: 810W;
  • вртежи: 0-2800/min;
  • дупчење во:

           * метал: 13mm,

           * дрво: 25mm,

           * бетон: 16mm;

  • футер: 13mm;
  • регулатор на вртежи;
  • реверс;
  • самозатегнувачки футер.
Напиши мислење

СЕТ:RAIDER Pro Ударна бормашина RD-ID28, 810W+СЕТ скалпер, прободник, чекан и фазомер

Сеуште неоценето Напиши мислење
Цена
2.499ден.
Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
631039
Производители
RAIDER Pro

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сподели

Видени производи