SEVERIN Апарат за мелење кафе-филтер 3874

Цена
2.999ден.
Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
AT9374
Производители
Severin

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сеуште неоценето Напиши мислење

Сподели

КАРАКТЕРИСТИКИ:

  • моќност: 100 W;
  • прилагодливо ниво на мелење;
  • диск мелница од не'рѓосувачки челик;
  • сад за мелење кафе со капацитет до 100g;
  • сад за мелено кафе со капацитет од 150g;
  • селектор за број на чаши;
  • копче за почеток;
  • не лизгачки ногарки.
Напиши мислење

Видени производи