SEVERIN Апарат за правење пена-кафе 3590

Цена
499ден.
Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
AT11023
Производители
Severin

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сеуште неоценето Напиши мислење

Сподели

 КАРАКТЕРИСТИКИ:

  * управување со батерии;
  * 2 вклучени батерии ( 1.5V );
  * максимална брзина од 11.500 вртежи во минута;
  * за вкусно капучино;
  * мека допирна површина;
  * пулсот прекинувач за лесно ракување;
  * делот за матење е од не'рѓосувачки челик;
  * лесно чистење.

Напиши мислење

Видени производи