SEVERIN Апарат за варење јајца 3050

Цена
1.399ден.
Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
AT150
Производители
Severin

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сеуште неоценето Напиши мислење

Сподели

КАРАКТЕРИСТИКИ:

  * пластично куќиште;
  * 400 W;
  * безбедносен отвор;
  * нелеплива подлога; 
  * држач за јајца од 1-6 јајца;
  * со звучен сигнал;
  * димензии (ШxВxД): 174mm x 160mm x 198mm.

Напиши мислење

Видени производи