SEVERIN Цедалка за лимон и портокал 3536

Цена
1.149ден.
Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
AT10884
Производители
Severin

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сеуште неоценето Напиши мислење

Сподели

КАРАКТЕРИСТИКИ:

  * моќност: 25W;
  * капацитет: 0,75 литри;
  * наменета само за цитрусни плодови;
  * 2 конуса за цедење кои се издвојуваат;
  * транспарентен сад;
  * транспарентен заштитен капак;
  * складирање на кабел;
  * гумени ногарки.

Напиши мислење

Видени производи