SEVERIN Дупло електрично решо 1014

Цена
2.990ден.
Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
AT13217
Производители
Severin

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сеуште неоценето Напиши мислење

Сподели

КАРАКТЕРИСТИКИ:

  * моќност: 2500W;
  * не'рѓосувачки челик;
  * греење елементи: 150mm-1000W, 185mm-1500W;
  * контроли за топлина на ринглите;
  * пилот светла;
  * димензии (ШxВxД): 460mm x 88mm x 272mm.

Напиши мислење

Видени производи