КАРАКТЕРИСТИКИ:

  * моќност: 2500W;
  * мaла рингла: 15,5 cm Ø ,1000 W;
  * голема рингла: 18,5 cm Ø , 1500 W;
  * греење елементи: 150mm-1000W, 185mm-1500W;
  * контроли за топлина на ринглите;
  * пилот светла;
  * димензии (ШxВxД): 500mm x 85mm x 290mm.

Напиши мислење

SEVERIN Дупло електрично решо 1042

Сеуште неоценето Напиши мислење
Цена
2.690ден.
Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
AT11744
Производители
Severin

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сподели

Видени производи