КАРАКТЕРИСТИКИ:

  * моќност: 1350 W;
  * капацитет на бокалот: 1 литар;
  * монтажен бокал;
  * транспарентен индикатор за нивото на водата;
  * безжичен систем;
  * греач од не'рѓосувачки челик;
  * куќиште од  не'рѓосувачки челик;
  * 360° централен безжичен систем;
  * безбедно ракување;
  * пластична рачка;
  * гумени ногарки;
  * пилот светло.

Напиши мислење

SEVERIN Електричен бокал 3348

Сеуште неоценето Напиши мислење
Цена
2.299ден.
Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
AT10489
Производители
Severin

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сподели

Видени производи