SEVERIN Електричен бокал 3372

  • SEVERIN Електричен бокал 3372
Цена
1.549ден.
Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
AT7505
Производители
Severin

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сеуште неоценето Напиши мислење

Сподели

КАРАКТЕРИСТИКИ:

  * моќност: 1800 W;
  * капацитет на бокалот: 1,5 литри;
  * монтажен бокал;
  * куќиште од не'рѓосувачки челик;
  * транспарентен индикатор за нивото на водата;
  * безжичен систем;
  * скриен греач;
  * 360° централен безжичен систем; 
  * автоматско исклучување;
  * пластична рачка.

Напиши мислење

Видени производи