КАРАКТЕРИСТИКИ:

 • моќност: 2200W;
 • капацитет до 1,5 л;
 • индикатор за нивото на водата;
 • капак со шарки кои се заклучува;
 • скриен грејач;
 • филтер;
 • пилот светло;
 • автоматско исклучување со звучен сигнал;
 • кабел за складирање;
 • гумени ногарки.
Напиши мислење

SEVERIN Електричен бокал 3498

Сеуште неоценето Напиши мислење
Цена
1.649ден.
Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
AT20758
Производители
Severin

 • Испорака: 100-150ден.

 • Безбедно купување

Сподели

Видени производи