КАРАКТЕРИСТИКИ:

  • Моќност: 2200W
  • Капацитет:1160см2
  • Високо квалитетна нелеплива подлога
  • Отстранлив кабел со променлив термостат и пилот сијаличка
  • Отстранлив сад за собирање на маснотија
  • Дополнителна топла зона за повисока температура
  • Димензии на грил плочата: 25.4 х 45.7mm
Напиши мислење

SEVERIN Електрична плотна скара 2388

Сеуште неоценето Напиши мислење
Цена
3.299ден.
Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
AT6674
Производители
Severin

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сподели

Видени производи