КАРАКТЕРИСТИКИ:

  * високо квалитетно пластично куќиште;
  * моќност: 2300W;
  * монтажна жичана скара и грејач за полесно чистење;
  * микро-сигурносен осигурувач, грејачот автоматски се исклучува во случај на отстранување;
  * отстранлив послужавник за вода за полесно чистење;
  * намалено ниво на чад и миризба поради употребата на послужавникот со вода;
  * димензии на жичаната скара: 370 х 230mm.

Напиши мислење

SEVERIN Електрична скара 9320

Сеуште неоценето Напиши мислење
Цена
1.849ден.
Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
AT5904
Производители
Severin

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сподели

Видени производи