SEVERIN Фритеза 2431

Цена
2.999ден.
Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
AT13550
Производители
Severin

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сеуште неоценето Напиши мислење

Сподели

КАРАКТЕРИСТИКИ:

  * моќност: 2000 W;
  * капацитет: 3 литри;
  * топлински изолирано челично куќиште;
  * non-stick сад;
  * кошница со отстранлива рачка;
  * отстранлив сад за масло кој се мие во машина за садови;
  * длабоко пржење со капацитет од 400 g;
  * прилагодување на термостат до 190 ° C со безбедносен switch-off;
  * пилот светло и подготвен индикатор за употреба со светло;
  * отстранлив капак со прозорче за гледање.

Напиши мислење

Видени производи