КАРАКТЕРИСТИКИ:

  * моќност: 1500 W;
  * капацитет: 2,0 литри;
  * топлински изолирано челично куќиште од не'рѓосувачки челик;
  * non-stick сад;
  * длабоко пржење со капацитет од 300 g;
  * прилагодување на термостат до 180 ° C со безбедносен switch-off;
  * пилот светло и подготвен индикатор за употреба со светло;
  * отстранлив капак со прозорче за гледање;
  * капак со заменливи филтри за масло.

Напиши мислење

SEVERIN Фритеза 2437

Сеуште неоценето Напиши мислење
Цена
2.999ден.
Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
AT9359
Производители
Severin

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сподели

Видени производи