SEVERIN Кафемат 4478

Цена
1.849ден.
Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
AT16996
Производители
Severin

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сеуште неоценето Напиши мислење

Сподели

КАРАКТЕРИСТИКИ:

  * моќност: 800W;
  * капацитет: 10 чаши;
  * стаклен бокал со рачка;
  * резервоар за вода со означени нивоа;
  * отстранлив филтер 1х4;
  * некапечки филтер;
  * рингла;
  * автоматско исклучување;
  * On / Оff копче со пилот светло;
  * систем против капење;
  * заштита од прегревање.

Напиши мислење

Видени производи