SEVERIN Микро печка 7893

Цена
5.490ден.
Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
AT20766
Производители
Severin

 • Испорака: 100-150ден.

 • Безбедно купување

Сеуште неоценето Напиши мислење

Сподели

КАРАКТЕРИСТИКИ:

 • мoќност на микробрановата: 700 W;
 • моќност на грилот: 1000 W;
 • капацитет на услуга од 20l;
 • мултифункционален дигитален дисплеј;
 • дигитален тајмер со звучен сигнал;
 • остранлова плоча 25,4cm;
 • топлински изолирана;
 • обложена внатрешност;
 • 5 различни опции вклучувајќи и одмрзнување;
 • 8 различни автоматски програми;
 • димензии (ШxВxД): 44,5 cm x 36 cm x 25,5 cm.
 • боја: црвена.
Напиши мислење

Видени производи