КАРАКТЕРИСТИКИ:

  * моќност: 300W;
  * 5 брзини;
  * турбо копче;
  * две обични маталки и две маталки за тесто;
  * копче за ослободување на маталките.

Напиши мислење

SEVERIN Миксер 3820

Сеуште неоценето Напиши мислење
Цена
1.699ден.
Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
AT13547
Производители
Severin

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сподели

Видени производи