КАРАКТЕРИСТИКИ:

  * моќност: 300W;
  * капацитет на садот: 3 литри;
  * 5 брзини;
  * екстра турбо брзина;
  * копче за ослободување за додатоци;
  * 2 обични маталки и 2 маталки за тесто.

Напиши мислење

SEVERIN Миксер со постоље 3810

Сеуште неоценето Напиши мислење
Цена
2.499ден.
Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
AT13222
Производители
Severin

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сподели

Видени производи