КАРАКТЕРИСТИКИ:

  * моќност: 3000W;
  * не'рѓосувачки сад;
  * капацитет на садот: 3 литри;
  * 5 брзини;
  * екстра турбо брзина;
  * копче за ослободување за додатоци;
  * 2 обични маталки и 2 маталки за тесто.

Напиши мислење

SEVERIN Миксер со постоље 3816

Сеуште неоценето Напиши мислење
Цена
3.799ден.
Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
AT17810
Производители
Severin

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сподели

Видени производи