SEVERIN Пегла на пареа 3210

Цена
1.999ден.
Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
AT11747
Производители
Severin

 • Испорака: 100-150ден.

 • Безбедно купување

Сеуште неоценето Напиши мислење

Сподели

КАРАКТЕРИСТИКИ:

 • моќност: 2500 W;
 • капацитет на резервоарот за вода: 225ml;
 • за суво пеглање и пеглање со пареа;
 • гумирана рачка за безбедносно ракување;
 • вертикална пареа;
 • со спреј функција;
 • систем против создавање на бигор;
 • систем против капење;
 • самочистење;
 • транспарентен резервоар за вода;
 • индикатор за нивото на вода;
 • заштита од прегревање;
 • плоча со керамичка навлака;
 • променлив термостат за вода;
 • пилот светилка;
 • реверзибилен кабел;
 • чашка за вода.
Напиши мислење

Видени производи