КАРАКТЕРИСТИКИ:

  * моќност: 2200W;
  * капацитет: 200 мл;
  * суво пеглање и пеглање со пареа;
  * спреј функција;
  * транспарентен резервоар за вода;
  * плоча од не'рѓосувачки челик;
  * гумена рачка за безбедно ракување;
  * променлив термостат;
  * пилот светло;
  * чаша за мерење;
  * димензии (ШхВхД): 285мм х 135мм х 118мм.

Напиши мислење

SEVERIN Пегла на пареа 3242

Сеуште неоценето Напиши мислење
Цена
1.549ден.
Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
AT6676
Производители
Severin

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сподели

Видени производи