SEVERIN Рачен блендер 3795

Цена
1.999ден.
Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
AT14162
Производители
Severin

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сеуште неоценето Напиши мислење

Сподели

КАРАКТЕРИСТИКИ:

  * моќност: 600 W;
  * отстранлив додаток за блендирање;
  * рачка за блендирање од не'рѓосувачки челик;
  * лесно чистење;
  * максимални 13.000 вртежи во мин;
  * контрола на брзината;
  * кука за закачување;
  * боја: бела.

Напиши мислење

Видени производи