КАРАКТЕРИСТИКИ:

  • моќност: 950 W;
  • капацитет: 2 лепчиња;
  • топлинско изолирано куќиште;
  • интегриран греач за печење;
  • копче да се откаже на циклусот на средина;
  • електронска контрола на затоплување;
  • замрзнат леб ( копче со пилот светло );
  • складирање на кабeлот.
Напиши мислење

SEVERIN Тостер двопек 2260

Сеуште неоценето Напиши мислење
Цена
3.449ден.
Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
AT19854
Производители
Severin

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сподели

Видени производи