SEVERIN Тостер сендвич 2971

Цена
1.649ден.
Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
AT19856
Производители
Severin

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сеуште неоценето Напиши мислење

Сподели

КАРАКТЕРИСТИКИ:

  • моќност: 600W;
  • нелепливи плочи за полесно чистење;
  • термостат за одржување на оптималната температура за печење;
  • индикаторска светилка за вклучено и спремно за работа;
  • куќиште отпорно на топлина;
  • можност да се чува во исправена положба;
  • лесно за чистење;
  • складирање на кабeлот.
Напиши мислење

Видени производи