SEVERIN Вага за телесна тежина 7010

Цена
1.649ден.
Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
AT14155
Производители
Severin

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сеуште неоценето Напиши мислење

Сподели

КАРАКТЕРИСТИКИ:

  * капацитет на мерење: 180 кг;
  * градирање d=100g;
  * ЛЦД дисплеј;
  * можност за анализа на: телесната тежина, масти, течности во телото, мускулна и коскена маса, дневна потреба на калории,
  * BMI ( индекс на телесна тежина );
  * меморија на 10 функции;
  * анализа на телесна маст и течност;
  * опремена со високо прецизни сензори за мерење;
  * подлога направена од калено сигурносно стакло;
  * автоматско исклучување;
  * индикатор за ниско ниво на батерија;
  * вклучени/користи 2х3V батерии CR2032;
  * големината на платформата 300 x 300 mm;
  * не лизгави гумени ногарки;
  * авто нула;
  * елегантен дизајн.

Напиши мислење

Видени производи