Шатор за кампување
Капацитет: 2лица,
Димензии: 200*150*105cm

Напиши мислење

Шатор за кампување за 2лица, 200*150*105cm

Сеуште неоценето Напиши мислење
Цена
1.350ден.
Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
9093
Производители
TONS

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сподели

Видени производи