Шатор за кампување
Капацитет: 3-4лица,
Димензии: 200*200*130cm

Напиши мислење

Шатор за кампување за 3-4 лица, 200*200*130cm

Сеуште неоценето Напиши мислење
Цена
1.550ден.
Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
9094
Производители
TONS

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сподели

Видени производи