Simply Straight – Четка за обликување и измазнување на коса

Цена
850ден. 650ден.

Заштеда 200ден.

Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
1491

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сеуште неоценето Напиши мислење

Сподели

Четката за обликување Simply Straight може да се користи на сите типови коса со различна должина, за исправување на витканата коса и измазнување со само едно четкање.

Сега вашата коса ќе изгледа како штотуку да сте излегле од салон за убавина - и тоа за само неколку минути. Со четката за обликување Simply Straight вашата коса ќе изгледа мазно и сјајно цел ден. Исправувањето и обликувањето на вашата коса е исто лесно како и чешлањето.

Знаеме дека откако ќе ја пробате нема да сакате да одите никаде без неа. Четката Simply Straight е компактна и вие ќе може да ја носите секаде со вас. Има безбедносни карактеристики и ЛЦД екран кој ја покажува температурата и автоматски ќе се исклучи доколку 60 минути не се користи. Четката Simply Straight се загрева до 230°C.

  • 3D керамички иглички
  • ротирачки кабел кој е долг 1,8 m
  • ЛЦС екран кој ја покажува температурата
  • Копчиња за контрола на температурата - 3 нивоа
  • on/off копче - за вклучување и исклучување
  • AC 220-240 V, 50/60 Hz, 50W
Напиши мислење

Видени производи