• SONATA Батерија за мијалник, цевка 9cm, 40mm, chrom

Технички параметри:

  • цевка: 9cm;
  • кертриџ: 40mm;
  • материјал: хром.
Напиши мислење

SONATA Батерија за мијалник, цевка 9cm, 40mm, chrom

Сеуште неоценето Напиши мислење
Цена
2.155ден. 1.616ден.

Заштеда 539ден.

Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
82002
Производители
SONATA

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сподели

Видени производи