• SONATA Диспензер за течен сапун

Хромираните додатоци за бања Sonata, ќе го разубават вашиот живот - не само со својата елеганција туку и со квалитет. Извонредно цврстиот слој од кален хром гарантира отпорност кон влажност и менување на околната температура.

Технички параметри:

  • 105 x 85 x 155mm,
  • материјал: МЕСИНГ.
Напиши мислење

SONATA Диспензер за течен сапун

Сеуште неоценето Напиши мислење
Цена
772ден. 579ден.

Заштеда 193ден.

Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
854014
Производители
SONATA

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сподели

Видени производи