• SONATA Држач за пешкир

Хромираните додатоци за бања Sonata, ќе го разубават вашиот живот - не само со својата елеганција туку и со квалитет. Извонредно цврстиот слој од кален хром гарантира отпорност кон влажност и менување на околната температура.

Технички параметри: 

  • 590 x 60 x 20mm,
  • материјал: месинг.
Напиши мислење

SONATA Држач за пешкир

Сеуште неоценето Напиши мислење
Цена
1.051ден. 788ден.

Заштеда 263ден.

Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
854001
Производители
SONATA

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сподели

Видени производи